• slider-img-1
  • slider-img-2
  • slider-img-3
  • slider-img-4
  • slider-img-5
CZ EN DE

Hornoslezská společnost s.r.o.

strojírenská výroba
podnik s dlouholetou tradicí

Naše technologie

Naše společnost se rozkládá zhruba na 1,5 hektarové ploše v Opavě – Komárově, z toho zajeřábované výrobní plochy činí 1700 m2 a zastřešené skladové plochy 500 m2. Jsme vybaveni bohatým strojovým parkem. Vlastníme svařovací poloautomaty a automaty, 2 robotická svařovací pracoviště, 2 výkonná plazmová CNC centra pro dělení materiálu, 2 CNC a 1 mechanický ohraňovací lis (80, 160, 315 t), 2 tří válcové mechanické zakružovací stroje a jeden čtyřválcový hydraulický CNC zakružovací stroj na plechy, pro výrobu různých válcových či kuželových rour a násypek, excentrické lisy s výkonem od 25 do 100 tun tlaku a mnohé další výkonné stroje a zařízení např. soustruhy, frézy, radiální vrtačky, strojní nůžky apod., bez nichž se moderní provoz neobejde.

Naše společnost zaměstnává na 40 odborných pracovníků, má vlastní projekční a konstrukční oddělení, které zajišťuje výrobní dokumentaci včetně modernizace výrobního programu.

» Prohlédněte si konkrétní strojní vybavení kliknutím na tento odkaz.
Posuň
Posuň

Lakovna

Máme svou vlastní lakovací vyhřívanou kabinu o rozměrech 7,1x3,8x2,9m, kde provádíme lakování kovů na předem upravený povrch pomocí vysokotlaké technologie Airless.