• slider-img-1
  • slider-img-2
  • slider-img-3
  • slider-img-4
  • slider-img-5
CZ EN DE

Hornoslezská společnost s.r.o.

strojírenská výroba
podnik s dlouholetou tradicí

Naše technologie

Naše společnost se rozkládá zhruba na 1,5 hektarové ploše v Opavě – Komárově, z toho zajeřábované výrobní plochy činí 1700 m2 a zastřešené skladové plochy 500 m2. Jsme vybaveni bohatým strojovým parkem. Vlastníme svařovací poloautomaty a automaty, 2 robotická svařovací pracoviště, 2 výkonná plazmová CNC centra pro dělení materiálu, 2 CNC a 1 mechanický ohraňovací lis (80, 160, 315 t), 2 tří válcové mechanické zakružovací stroje a jeden čtyřválcový hydraulický CNC zakružovací stroj na plechy, pro výrobu různých válcových či kuželových rour a násypek, excentrické lisy s výkonem od 25 do 100 tun tlaku a mnohé další výkonné stroje a zařízení např. soustruhy, frézy, radiální vrtačky, strojní nůžky apod., bez nichž se moderní provoz neobejde.

Naše společnost zaměstnává na 40 odborných pracovníků, má vlastní projekční a konstrukční oddělení, které zajišťuje výrobní dokumentaci včetně modernizace výrobního programu.

Činnosti strojírenské výroby, kterými se zabýváme: zakázková kovovýroba, zakružování plechů, zakružování kuželů, zakružování válců, zakružování asymetrických tvarů, ohýbání plechů, postupné ohraňování kuželů, ohraňování válců, zámečnické výrobky, zámečnické práce, stehování výrobků, řezání na pásové pile, dělení materiálů, stříhání profilů, výroba ocelových konstrukcí, svařence pro obrábění, lakování, CNC zpracování plechů, CNC plazmové pálení plechů, CNC laserové pálení plechů, ruční plazmové řezání, CNC laserové řezání L-profilů, CNC laserové řezání trubek, CNC laserové řezání jeklů, robotické svařování, svařování MIG/MAG, svařování TIG, svařování MMA, lisování.

» Prohlédněte si konkrétní strojní vybavení kliknutím na tento odkaz.
Posuň
Posuň

Lakovna

Máme svou vlastní lakovací vyhřívanou kabinu o rozměrech 7,1x3,8x2,9m, kde provádíme lakování kovů na předem upravený povrch pomocí vysokotlaké technologie Airless.